طراحی سایت متناسب با موبایل

طراحی سایت متناسب با موبایل

امروزه کاربران فضای مجازی بیشتر زمان خود را با موبایل و دستگاه های همراه در اینترنت سپری می کنند. مهم ترین مشکل دستگاه های همراه ، صفحه نمایش کوچک آنهاست. از این رو طراحی سایت متناسب با موبایل به موضوعی مهم در میان طراحان سایت تبدیل شده است. اگر سایت شما در موبایل نمایش خوبی نداشته باشد؛موجب سرگردمی مخاطب میشود.

طراحی سایت متناسب با موبایل

بهترین منو برای موبایل

طرز استفاده کاربران pc با کاربران موبایل فرق می کند. داشتن منویی کامل در صفحه نمایش کوچک دشوار است. این امر سردرگمی مخاطب و ترک صفحه شما را به همراه دارد. همچنین در سئو سایت شما تاثیر بسیار منفی می گذارد. با کمی هوشمندی و بهره گیری از روش های جدید این مسئله کاملا حل می شود. شرکت طراحی سایت برخط نگاران این هوشمندی را به کار برده است.

قرارگیری مهم ترین ها در صفحه اول

مهم ترین عاملی که در طراحی سایت متناسب با موبایل اهمیت دارد؛ دسترسی سریع و آسان مخاطبان به خواسته شان است. پس در صفحه اول سایت از بخش های غیر ضروری اجتناب کنید؛ سهولت و سادگی را در نظر بگیرید. تا حس رضایتمندی را در میان کاربران موبایل برانگیزید.

منو تو در تو

منو تو در تو دکمه ای سه خط است. این ابزار برای موبایل می تواند بسیار ارزشمند باشد. این ابزار گزینه های موجود را در منوهایی کشویی پوشش می دهد به طوری که وقتی به آن ها نیازی نیست صفحه نمایش را اشغال نمی کنند. این امر موجب حفظ سادگی سایت در نگاه کاربران موبایل می شود و مخاطب را در صفحه شما نگه می دارد.

تاپیر فونت ها

در طراحی موبایل کلمه ها باید به گونه ای باشند که مخاطب بدون نیاز به زوم کردن بتواند کلمات را بخواند. پس در انتخاب فونت مناسب نیز دقت کنید.

 

شرکت طراحی سایت برخط نگاران با بهره گیری از تکنولوژی روز و خلاقیت طراحان خود سایت هایی متناسب با موبایل طراحی می کند تا حس رضایت مندی را در میان کابران موبایل برانگیزد. این امر باتوجه به شمار بالای کاربران موبایل تاثر بسزایی در سئو و بهینه سازی سایت دارد.

 

برخط نگاران ، همراه همیشگی شما در دنیای آنلاین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *