هاست چیست ؟

هاست چیست ؟

هاست چیست و چه حجمی از آن مورد نیاز می باشد؟ از جمله مطالبی می باشند که ممکن است برای شما طرح مسئله کرده باشند ،برآنیم تا در این مقاله این سوالات را با زبانی ساده برای شما شرح دهیم.

هاست

 

هاست چیست ؟

هاست (Host) در زبان انگلیسی به معنی میزبان است. یعنی یک شرکت میزبانی سایت شمارا بر عهده می گیرد. در حقیقت میزبان یا هاست ، تمام یا بخشی کوچک از فضای یک کامپیوتر همیشه متصل به اینترنت است که به مرورگرها این امکان را می‌دهد که با تایپ دامنه شما در بخش مرورگر خود ، بتوانند به صفحات وب سایت شما دسترسی پیدا کنند و یا برنامه ای خاص را برای ایجاد آن صفحات اجرا کنند. فضای هاست دارای یک آدرس اینترنتی منحصر بفرد بنام IP ، یک حوزه منحصــر بفرد و یک نام منحصـر بفــرد که کامپیوتر شما را در شبکه می شناساند ، می باشد . بعبارت دیگر ، میزبانی یک سایت عبارتست از فراهم نمودن محلی مناسب بعنوان پایگاه اصلی برای ارسال و دریافت اطلاعات از طریق اینترنت که در اصطلاح فنی به آن Web Hosting گفته می شوند.

سرویس دهنده هاست چیست ؟

هاست فضایی است که پس از طراحی سایت ، صفحات خود را برای اینکه توسط کاربران دیده شود بر روی آن قرار می دهیم . این فضا بسته به نیاز شما از ۱۰MB شروع شده و تا تمامی فضای هارددیسک یک سرویس دهنده می تواند حجم داشته باشد ، همکاران ما در برخط نگاران فضاهای مناسب کار شما را در قالب حجم های ۲۰۰MB ،  ۵۰۰MBو  ۱GB دسته بندی کرده اند و طبق تجربه کاری متناسب با کاری که قرار است سایت شما انجام دهد به شما پیشنهاد می دهند تا دغدغه ی اینکه چه حجمی را انتخاب کنید که مناسب سایت شما باشد ذهن مشتریان محترم را به خود مشغول نسازد. تا زمانی که فایل های وب سایت طراحی شده بر روی این فضا قرار نگیرد ، دیگران قادر به بازدید از وب سایت شما نخواهند بود. بنابراین کیفیت سرویس دهنده اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و شما باید سعی کنید این فضا را از شرکت های معتبر در ایران و یا شرکت های بزرگ ارایه دهنده هاست در خارج از کشور خریداری نمایید.همکاران ما جهت آسودگی خاطر مشتریان شرکت های معتبر را در این زمینه شناسایی کرده و هاست مشتریان را از این شرکت ها تامین می نمایند و هرگونه مسئولیت ایجاد مشکل در هاست و رفع آن تماما متوجه شرکت ما خواهد بود.

برخط نگاران ، همراه همیشگی شما در دنیای آنلاین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *