طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای کسب درآمد بیشتر

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از داغ ترین مباحث حوزه کسب و کار می باشد. زندگی در عصری که استفاده از موبایل های هوشمند و تکنولوژی حرف اول را میزند بر کسی پوشیده نیست. اهمیت استفاده از تکنولوژی در تجارت و مشاغل و ارتباط بین آن ها امری است که هر کسی را به سوی استفاده از آن سوق می دهد. امروزه مهم ترین مراودات و صادرات و واردات ها، خرید و فروش ها و … از طریق گوشی ها و کامپیوتر ها انجام می شود. حال دیگر هر کارفرما و کارمندی برای انجام کارهای خود به موبایل و اپلیکیشن های آن روی می آورد. طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی نیز در تسریع روند کاری تاثیرات زیادی گذاشته و افراد پرمشغله اغلب به این نوع اپلیکیشن ها برای سریع تر انجام شدن کار خود روی می آورند.

داشتن اپلیکیشن های فروشگاهی در کسب و کار به یک امر ضروری  تبدیل شده است و هر شخص که در بازار و تجارت دستی دارد، به یکی از این اپلیکیشن ها در گوشی خود نیاز خواهد داشت.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و استفاده از آن ها

-ارتباط ۲۴ ساعته با مشتری: طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و در اختیار مشتری گذاشتن آن باعث می شود به صورت ۲۴ ساعته و همیشگی بتوانید با مشتری از طریق اپلیکیشن ارتباط داشته باشید بدون اینکه نگرانی برای هزینه ها.

-سبقت از رقیبان کاری: با قرار گرفتن کسب و کار شما در گوشی همراه مشتریتان، شما یک قدم از رقیبانتان جلوتر بوده و در همه حال یاد آور مشتری خواهید شد.

-جلوگیری از هزینه های تبلیغاتی اضافی: تا همین چند وقت پیش چاپ کاتالوگ، بنر و تراکت برای تبلیغات هزینه های هنگفتی را روی دست تاجر و صاحب کسب و کار میگذاشته؛ اما امروزه هزینه های این تبلیغات حذف و کاتالوگ ها به صورت دیجیتال در موبایل مشتری نشان داده می شوند.

-قابلیت به روزرسانی آسان: با طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی شما می توانید در هر آن لیست به روز خدمات و محصولات را به اپلیکیشن اضافه کرده و جدید ترین محصولات را به راحتی به مشتری ارائه دهید.

-شانس افزایش فروش: با داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی مختص کسب و کار خودتان، مشتریان مبلغ کسب و کار شما می شوند و شانس افزایش سریع مشتری را برای شما فراهم می کنند.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی جدید

-قسمت تماس با ما: در این قسمت می توانید مستقیما با مشتری تماس داشته باشید. نوع ارتباط در اپلیکیشن های فروشگاهی بسته به دارنده ی اپلیکیشن متفاوت بوده و ممکن است از طریق ایدی تلگرام یا واتساپ راه ارتباطی داشته باشد یا اینکه مستقیما شماره تماس برای رفع مشکلات یا سفارشات شما برگزیده باشد. با طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی، ارتباط با مشتری آسان تر شده و دیگر نیازی نیست مشتری ساعات طولانی را پشت خط به انتظار بگذراند.

شما می توانید با طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی مخصوص برای خود، کسب و کار و محصولاتتان را با مردم در اشتراک بگذارید و با ارائه ی خدمات مفید و مشتری پسند، کار خود را گسترش دهید و به سود دهی برسید. با استفاده از سایت ها نیز می توانید مشتری به دست آورید اما بازدهی اپلیکیشن نسبت به سایت ها قابل مقایسه نیست. با طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی، دسترسی مشتریان به خدمات کسب و کار شما آسان تر و سریع تر می شود، با عملکرد آفلاین اپلیکیشن نیز توجهات بیشتری نسبت به آن جلب می شود. همچنین به این موضوع نیز می توان اشاره کرد که امروزه مدت زمان استفاده از موبایل نسبت به خواندن تراکت و تماشای تلویزیون دو یا سه برابر و حتی بیشتر می باشد، یعنی گوشی ها توانسته اند برترین رسانه ی تبلیغاتی باشند.

 

طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی به عنوان ابزار تبلیغاتی

در چند سال اخیر تعداد افرادی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و کسانی که از طریق این نوع گوشی ها به اینترنت متصل می شوند بسیار افزایش یافته است. خواندن اخبار، چت، خرید و فروش، تجارت، انواع پرداخت ها و تبلیغات گوناگون از جمله کار هایی است که مردم روزانه با گوشی های خود مشغول به انجام آن می باشند. پس طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی و انجام کسب و کار و تبلیغات کار خودتان از طریق یک اپلیکیشن موبایل به صرفه تر خواهد بود و همچنین به پیشبرد تجارت و کسب و کار شما بسیار کمک خواهد کرد. به عبارت دیگر، برای کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود.

 /

درآمد زایی با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یا استفاده از آن ها

برخی افراد طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی موبایل را امری پر هزینه و غیر ضروری می دانند . ساخت اپلیکیشن بعضی اوقات می تواند پرهزینه باشد، اما شما می توانید با یک برنامه ریزی مشخص، کاهش هزینه های غیر ضروری و بسنده کردن به یک اپلیکیشن ساده هزینه هایتان را تا حد زیادی پایین بیاورید. لوگو اپلیکیشنتان را خودتان را طراحی کنید، محتوای آن را تعیین کنید، تصاویر راانتخاب کرده و سپس بقیه ی طراحی و ساخت قسمت های آن را به یک متخصص واگذار کنید. پس از اتمام ساخت اپلیکیشن، می توانید با توجه به کسب و کار خود از آن درآمد زایی کنید.

 

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای مشتریان بیشتر

امروزه با رواج یافتن موبایل و اپلیکیشن های موبایلی در بین جوانان استفاده از این راه ها برای جذب مشتری امری عاقلانه و سریع می باشد. اگر یک برنامه ی مشخص و کاربردی و در عین حال به گونه ای مهیج داشته باشید، به طوری که توجه بیشتر قشر جامعه را به خود جذب کند، می توانید امیدوار باشید که مشتریان زیادی را برای خود به دست می آورید. همچنین حتی اگر بتوانید توجه نصف این قشر را به خود جلب کنید باز هم نتیجه ی برد برد داشته اید، زیرا از هر ده نفر حداقل ۵ نفر درباره ی یک اپلیکیشن ملزوم و کاربردی با دوست خود حذف خواهد زد و آن را پیشنهاد خواهد داد.

همچنین شما می توانید از طریق طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی به نمایش محصولات و خدمات خود بپردازید. مشتریان با دسترسی به اپلیکیشن شما و بازدید از محصولاتتان به استفاده از اپلیکیشن ترغیب خواهند شد. شما نیز باید با روش های جذب مشتری از جمله ارائه ی یک محصول جدید در بروز رسانی و تخفیفات و پیشنهادات مشتری ها را به نصب اپلیکیشن کسب و کارتان ترغیب کنید. در صورت مفید و جذاب بودن اپلیکیشن، کاربران و مشتریان با تعریف و تمجید و رای مثبت، دیگر کاربران نیز ترغیب به نصب اپلیکیشن شما می کنند.

مشارکت با شرکت های مشابه برای موفقیت

مشارکت با شرکت های دیگر برای تبلیغات یک معامله ی برد برد است. شما با همکاری با شرکت های مشابه از موفقیت های آن ها نیز بهره برده و مشتریان بیشتری را به دست می آورید. وقتی طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی را انجام دادید و اپلیکیشن مخصوص کسب و کارتان را راه اندازی کردید، یک لیست از شرکت های دیگر برای تبادل تهیه کنید و با ایجاد همکاری بین آنها، به رد و بدل کردن تبلیغات بپردازید. این همکاری هم برای شما مفید خواهد بود هم برای شرکت شریک.

ثبت برند تجاری مخصوص خودتان

شما می توانید با ثبت نام تجاری خود در گوگل پلی و پلی استور این امکان را داشته باشید که دیگر افراد نتوانند از این نام برای برند خود استفاده کنند. به عبارت دیگر یک برند اختصاصی برای خود دارا خواهید شد که در شناخته شدن کسب و کارتان مفید خواهد بود؛ زیرا برند دیگری به این نام نخواهد بود و این نام همیشه اپلیکیشن کسب و کار شما را یاد آور خواهد شد.

یک بازار هدایت شده با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

در بستر وب شما با جست و جو می توانید اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید. در وب هر گونه اطلاعاتی که مورد نیازتان باشد پیدا می شود، اما جست و جو لازم است. نکته ی دیگر برتری و ملزمه ی داشتن اپلیکیشن های موبایلی همین است. اپلیکیشن های موبایل، با فرستادن تبلیغات و به صفحه ی اصلی موبایل و جلب توجه کاربر با یک کلیک شخص را به صفحه ی مورد نظر و تبلیغ و حتی نصب اپلیکیشن های دیگر ترغیب کنید. با این روش می توانید تخفیف ها، محصولات جدید، تعرفه ها و سر رسید ها را به کاربر و مشتری یادآور شوید، بدون اینکه زحمت زیادی برای دیده شدن بکشید. البته به این موضوع نیز باید دقت داشته باشید که تبلیغات شما جذاب و در بازه ی زمانی مشخص و به دور از تاکید و تکرار بیش از حد باشد؛ زیرا در صورت عدم رضایت کاربر می تواند اعلانات مربوطه را خاموش یا آن ها را بی صدا کند.

طراحی اپ فروشگاهی

طراحی اپ فروشگاهی

حذف فاصله و هزینه ی کمتر با اپلیکیشن موبایل

با اپلیکیشن های موبایلی دیگر فاصله و دوری مشتری از محل کسب و کار یک معضل نیست و مشتری می تواند از راه دور با بررسی اپلیکیشن و پیدا کردن جنس مورد نظر خود آن را خریداری کند. این روش برای صاحب اپلیمیشن و صاحب کار نیز مفید است؛ زیرا دیگر نیاز نیست به چند مشتری یک جا پاسخ دهد و یا در صورت بسته بودن مغازه مشتریانش را از دست دهد. با یک کلیک می تواند جنس های سفارش داده شده را ارزیابی کرده و برای مشتری جدا کند. به علاوه برای افرادی که خارج از شهر هستند یا در شهر دیگری زندگی می کنند نیز خرید از اجناس شما مقدور خواهد بود.

*در نتیجه:

در این بازار که صنعت موبایل و الکترونیک رونق بسیاری پیدا کرده است و کلیه ی ارتباطات توسط گوشی های هوشمند انجام می شود، به شما توصیه می کنیم برای جذب مشتری و تبلیغ کسب و کار خود یک اپلیکیشن موبایل بسازید.

They’ll then send good reference you a mail saying the paper is prepared.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *